Шорт-лист номінантів Open Data Challenge 2020

25— 26 квітня відбувся інтенсивний вікенд Open Data Challenge 2020:
23 команди, 25 менторів, 125 онлайн-сесій та черговий етап відбору команд за результатами презентацій проєктів перед журі.

Вітаємо фіналістів Open Data Challenge 2020:

▪ Agroplace — вебсервіс, який допомагає аналізувати інформацію про земельні ділянки в Українї.
▪ Cityscale bot — чатбот, що надає інформацію про законність будівництва та оцінку житла за наявністю умов та розташування.
▪ Data Ocean — вебсервіс візуалізації даних, який дає можливість доступу до статистичної інформації, необхідної бізнесу для прийняття рішень.
▪ Deep Green Ukraine — геопортал моніторингу лісових природоохоронних зон та виявлення дій незаконного характеру на основі відкритих супутникових, кадастрових та даних моніторингу лісу Мінагрополітики.
▪ FreeLandUa — маркет-плейс, який надає інформацію про земельні ділянки, сільськогосподарські угіддя та їх оцінку.
▪ Gidno. Estate — онлайн мапа про державне та комунальне майно в Україні.
▪ Opendatarailway(ODR) — вебсервіс аналізу залізничних вантажних перевезень.
▪ OpenMedUa Bot — чатбот, який інформує про місцезнаходження найближчого медичного закладу, надає інформацію про лікарів, розклад роботи та допомагає обрати сімейного лікаря.
▪ PravoSud — вебсервіс аналізу та прогнозування судових рішень у вигляді візуалізації судової практики та оцінки факторів ризику.
▪ Traffic-maps — онлайн мапа візуалізації даних про організацію дорожнього руху, аналізу проблем та прогнозування ефективних інфраструктурних рішень.
▪ URBANDATA — вебсервіс, телеграмбот та мобільний додаток для пошуку та аналітики даних у сфері містобудування (швидкий пошук документів, виявлення підозрілих та незаконних об’єктів).
▪ МедБот Марта — чатбот для швидкої комунікації між пацієнтом, лікарем та медзакладом.
▪ Приховані інтереси — інструмент для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів.
▪ ProkladkaNet — вебсервіс аналізу та пошуку підозрілих компаній-одноденок серед контрагентів.

На команди, які пройшли до наступного етапу конкурсу, чекають насичені 4 місяці інкубації. У вересні відбудеться фінал, за результатами якого найкращі отримають фінансову підтримку на розвиток із загального призового фонду у розмірі 3,5 млн грн.

Загалом на Open Data Challenge 2020 надійшло 190 заявок із 29 міст!

Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті:
https://odc.in.ua/