Шукаємо консультанта – кінцевий строк подачі документів подовжено

Фонд Євразія, виконавець проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”, що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), шукає консультанта для проєкту зі створення інформаційно-аналітичного ресурсу «Оренда», який буде основним джерелом даних про оренду державного майна (Оренда держмайна).

Команда реформи оренди державного та комунального майна, яка була успішно запущена в 2020 році, шукає поповнення. Ключове завдання — побудувати прозору, стабільну, політично незалежну, безпечну IT систему оренди державного майна, інтегрованою з іншими сервісами (Прозорро.Продажі, Держказначейство), якою будуть користуватись десятки тисяч орендарів та тисячі орендодавців по всій країні. Для реалізації ідеї ми шукаємо:

Бізнес-аналітик буде залучений до всіх етапів створення ідеї продукту, опису його майбутнього функціоналу та комунікації з усіма стейкхолдерами процесу.

Просимо вас уважно ознайомитися з описом позиції та вимогами до кваліфікації експерта за посиланнями вище та Кодексом етичних норм. Чекаємо на резюме разом із супровідним листом на e-mail tapas-jobs@eurasia.org. Прохання обов’язково вказати назву позиції та внутрішній порядковий номер Фонду Євразія по цьому конкурсу, а саме TAPAS-RFQ-2020-043, у темі листа.

Кінцевий строк подачі документів: 25 січня 2021 р (18:00 за київським часом).

Присудження контракту залежить від наявності коштів.

Загальна інформація:

  • Дата оголошення: 16 грудня 2020;
  • Кінцева дата подачі: 25 січня 2021;
  • Форма співпраці: Контракт консультанта;
  • Місце роботи: Київ, Центральний апарат Фонду державного майна з можливістю працювати у віддаленому режимі.