TAPAS оголосив перші закупівлі через новий механізм для міжнародних організацій у Prozorro

1 серпня Prozorro запустили процедуру, що дозволяє оголошувати закупівлі у електронній системі коштом міжнародних організацій. Ця процедура поєднує ключовий принцип української електронної системи «всі бачать все» з можливістю гнучко налаштувати закупівлі відповідно до вимог конкретного донора.

«Механізм запустився, і ми, як проєкт, який багато років підтримує розробки в електронній системі Prozorro, першими вирішили почати використовувати цю процедуру для своїх нових закупівель», – зазначила Тетяна Лісовська, керівниця напряму електронних публічних закупівель USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Зокрема, на платформі вже було оголошено закупівлі таких послуг:

  • Розроблення інструменту для проведення агрегованої закупівлі за рамковою угодою центральними закупівельними організаціями в системі Prozorro: https://bit.ly/44R2OVz
  • Розроблення типових договорів про закупівлю, що укладаються із застосуванням електронного каталогу: https://bit.ly/3Omx5V7

Процедура закупівель за правилами міжнародних донорів у Prozorro розроблена за підтримки проєкту USAID / UK Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».