Запрацювала нова послуга для перевізників, які користуються єЧергою

Завдяки інтеграції систем єЧерга та «Шлях» запрацювала нова послуга для міжнародних перевізників – можливість відслідковувати всі онлайн-бронювання в особистому кабінеті.

Водії вантажівок та автобусів можуть перевіряти активні черги через особистий кабінет у системі «Шлях» у вкладці «Моя єЧерга». Зокрема, можна переглянути: 

  • транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі
  • статус в єЧерзі
  • дані про підприємство, транспортний засіб, причіп
  • номер вантажної митної декларації. 

Від 1 серпня триває тестування послуги електронного запису для перетину кордону автобусними перевізниками регулярних та нерегулярних маршрутів на восьми пунктах пропуску. За результатами тестування невдовзі стане доступною послуга слотування – можливість обрати час перетину кордону відповідно до розкладу руху автобуса.

За час функціонування єЧерги кордон за електронним записом вже перетнули 415 тисяч вантажівок та майже 7 тисяч автобусів. 

Продовжуємо оцифровувати транспортну сферу, щоб українці проводили час із користю, а не у заторах.

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».