Запрошуємо на церемонію нагородження переможців Digital Development Awards

21 квітня о 16:00 за київським часом запрошуємо долучитись до церемонії нагородження переможців конкурсу Digital Development Awards.

#DigiAwards відзначає проєкти та активності по всьому світу, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та застосовують цифрові технології для вирішення проблем економічного, соціального чи гуманітарного розвитку.

Цього року з поміж понад 140 проєктів, що реалізовуються по всьому світу, в ТОП-5 найкращих потрапила Україна, а саме проєкт USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”.

Нагороду 2020 Digital Development Awards отримала наша підтримка електронної системи публічних закупівель Prozorro і антикорупційної мережі та порталу моніторингу державних закупівель DOZORRO. Агентство США з міжнародного розвитку відзначило, що разом DOZORRO і Prozorro зробили процес державних закупівель в Україні справді прозорим, що значно зменшило раніше системну корупцію у сфері публічних закупівель. Так, у період з жовтня 2017 по березень 2021 року Prozorro допомогло заощадити майже 6 мільярдів доларів для державного бюджету, а мережа DOZORRO проаналізувала 37 800 тендерів з високим рівнем ризику для державних покупців, їх керівних структур та наглядових органів. З них понад 35 200 були передані до відома закупівельних організацій та контролюючих органів як офіційні скарги. Загалом, завдяки DOZORRO понад 9 100 державних торгів з високим ризиком були скасовані, відмінені або до них були внесені зміни. Загальна вартість таких торгів з високим ризиком становила понад 906 мільйонів доларів.

Тож, 21 квітня о 16.00, в онлайні, приєднуйтеся до нас аби відзначити ці здобутки України разом!

Умови участі: за попередньою реєстрацією. Реєстрація на захід тут: http://ow.ly/NgZc50DJfmX

Усі переможці конкурсу 2020 Digital Development Awards:

  • USAID-IDLO Judicial Strengthening Program/USAID-IDLO Trusted Judiciary Program (Киргизстан)
  • Human Resources for Health in 2030 Program (Індонезія)
  • Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS (Україна)
  • Small and Medium Enterprise Activity (Пакістан)
  • The USAID Oceans and Fisheries Partnership (Південно-Східна Азія)

Дізнатися більше про конкурс: https://www.usaid.gov/digital-development/digis