Запис на іспит для моряків CES 6.0. у кілька кліків

Відтепер на порталі Дія доступна нова послуга — запис на складання кваліфікаційного іспиту для моряків CES 6.0. Іспит є необхідним для кадетів та випускників морських навчальних закладів, які прагнуть розпочати кар’єру в сфері судноплавства або для тих, хто хоче підтвердити або підвищити звання.

Три кроки, щоб записатися на іспит без зайвих папірців: 

  1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія за допомогою електронного підпису.
  2. Заповніть онлайн-заяву та підпишіть її електронним підписом.
  3. Після розгляду заявки, отримайте  повідомлення із запрошенням на іспит та призначений час для проходження. Таке повідомлення можна побачити на електронній пошті та в особистому кабінеті користувача. 

Для подання заявки необхідно перейти за посиланням

Іспит відбувається шляхом комп’ютерного тестування CES 6.0. в спеціально обладнаних приміщеннях. Результати формуються автоматично, без впливу людського фактору. У разі успішного складання іспиту, моряк отримує сертифікат. Діджиталізація процесу дозволяє мінімізувати корупційні ризики та зробити процес максимально відкритим та прозорим. 

Скласти іспит можна в Києві або Одесі, а віднедавна ще й у Варшаві. 

На порталі Дія продовжується бета-тестування інших послуг для моряків, які реалізуються Мінвідновлення та Адміністрацією судноплавства разом з Дія, Міністерством цифрової трансформації та за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах TAPAS».