Українці ремонтують домівки з єВідновленням

Все більше українських родин можуть повернутися до своїх домівок, що зазнали пошкоджень через бойові дії, завдяки програмі єВідновлення. 

Українці вже витратили один мільярд гривень у будівельних магазинах та на підрядників з ремонтів, які є учасниками програми, щоб відновити своє житло після російських обстрілів та бойових дій. 

На сьогодні до єВідновлення приєдналося понад 2 300 підприємств: трохи більше 290 юридичних осіб та понад 2 000 ФОПів. 

Підприємцям, які прагнуть допомагати відновлювати житло українців і у яких МСС-код відповідає вимогам програми, необхідно подати заяву на порталі Дія у розділі для бізнесу “Земля, будівництво, нерухомість”: https://bit.ly/3Sy6LdK 

Від початку запуску єВідновлення заяви на допомогу для ремонту житла подали майже 70 тисяч людей і майже 37 тисяч вже отримали кошти та відновлюють свої домівки. Сума погоджених коштів на ремонти – 4 мільярди гривень. 

Послугу єВідновлення для бізнесу розроблено у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Проєкту підтримки Дія, що впроваджується UNDP в Україні за підтримки Швеції.