Конкурс для виявлення потенційного виконавця розробки веб-порталу та супутніх IT продуктів для Державної митної служби України згідно Технічного Завдання

Фонд Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводить конкурс для виявлення потенційного виконавця для розробки веб-порталу та супутніх IT продуктів для Державної митної служби України згідно Технічного Завдання (ТЗ).

Просимо вас уважно ознайомитися з документами нижче, заповнити необхідні та надіслати на e-mail: ovygovsky@eurasia.org  – до зазначеного терміну, а саме – не пізніше  17 лютого 2020 р (12:00 за київським часом)

Перелік документів, які мають бути заповнені та надіслані:

  1. Запит комерційної пропозиції
  2. Детальний бюджет
  3. Форма реєстрації постачальника
  4. Список команди виконавців та їхні резюме
  5. Інструкції щодо заповнення запиту комерційної пропозиції

Перед заповненням, будь ласка, ознайомтеся з Технічними Завданням (ТЗ), а також Кодексом етичних норм .

Усі запитання та запити роз’яснень надсилайте на e-mail:  ovygovsky@eurasia.orgне пізніше ніж 7 лютого 2020 р (12:00 за київським часом).  Будь ласка, зазначайте номер запиту (TAPAS-RFQ-2020-002) у темі кожного листа, які ви надсилатимете.

Усі документи мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою. На всіх сторінках мають стояти ініціали уповноваженої особи, яка підписує документ.

Пропозицій, отриманих після закінчення терміну та відправлених на іншу електронну адресу, не розглядатимуть!